bg

IDC Innovation Forum 2017


bratislava, 5.októbra 2017

O akcii

IDC Innovation Forum 2017 predstavuje platformu uľahčujúcu technologickým a podnikateľským lídrom prijať nadchádzajúce zmeny.

Neustále zmeny znamenajú pre organizácie nutnosť neustáleho prispôsobovania, sledovania nových príležitostí, reštrukturalizácie tímov a hľadania najlepších riešení. Sme presvedčení, že vzájomné zdieľanie názorov, intenzívne diskusie s kolegami a hľadanie inšpirácie v praktických príkladoch je najlepším spôsobom, ako organizáciu nabiť novou energiou.

Cieľom tohto fóra je reagovať na aktuálne otázky podnecujúce na zamyslenie, medzi ktoré patria: Aké skutočné príležitosti prináša digitálna transformácia? Kto by mal iniciovať a riadiť zmeny v organizácii? Ako môže IT oddelenie, okrem zladenia infraštruktúry a procesov s obchodnými cieľmi, poskytnúť organizácii podporu na tejto ceste?

Pre koho je určená táto konferencia?

Podľa funkcie:

CIO, riaditelia IT, vedúci IT, riaditelia pre stratégiu, vedúci oddelení, zástupcovia riaditeľov, riaditelia IT infraštruktúry, prevádzkoví manažéri, manažéri IT, manažéri nákupu a vedúci pre inovácie. Ďalej taktiež CMO a CFO a pracovníci na strategických firemných pozíciách, ktorí chápu dôležitosť technológií pre dosiahnutie úspechu.

Podľa odvetvia:

industry icon

FINANCIE, BANKOVNÍCTVO
A POISŤOVNÍCTVO

industry icon

TELEKOMUNIKÁCIE

industry icon

VÝROBA

industry icon

ŠTÁTNA SPRÁVA
A VEREJNÝ SEKTOR

industry icon

MALOOBCHOD A VEĽKOOBCHOD

industry icon

ENERGIE
A KOMUNÁLNE SLUŽBY

industry icon

OBCHODNÉ SLUŽBY

industry icon

ZDRAVOTNÍCTVO

Hlavné témy

Inovácie, ktoré sú nutné na zlepšenie konkurencieschopnosti, odlíšenie na trhu a zvýšenie výkonnosti celej organizácie

industry icon

CLOUDOVÉ SLUŽBY

industry icon

KOGNITÍVNE SYSTÉMY

industry icon

INTERNET VECÍ

industry icon

3D TLAČ

industry icon

SOCIÁLNE MÉDIÁ

industry icon

MOBILITA

industry icon

VIRTUÁLNA/
ROZŠÍRENÁ REALITA

industry icon

ROBOTIKA

Prezentácie

Prosím, zadajte heslo, ktoré ste dostali od spoločnosti IDC. Ak nemáte heslo, kontaktujte prosím Moniku Novakovou na email monovakova@idc.com.

Password:

Partneri

Strategickí partneri

Slovak Telekom

Spoločnosť Slovak Telekom je najväčší slovenský multimediálny operátor s dlhoročnými skúsenosťami a zodpovedným prístupom k podnikaniu. Pod značkou Telekom ponúka jednotlivcom, domácnostiam i firemným zákazníkom produkty a služby pevnej i mobilnej telekomunikačnej siete. Na trh prináša medzinárodné poznatky, inovatívne riešenia a najnovšie technologické trendy. Spoločnosť Slovak Telekom ponúka komplexné portfólio dátových a hlasových služieb. Vlastní a prevádzkuje rozsiahlu pevnú i mobilnú telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva takmer celé územie Slovenskej republiky. Spoločnosť je považovaná za lídra v oblasti poskytovania telekomunikačných služieb v najnáročnejšom segmente biznis zákazníkov, a to z hľadiska rozsahu služieb, ako aj ich kvality.

www.telekom.sk

 

Silver Partner(s)

Redhat

Red Hat is the world's leading provider of open source solutions and has been ranked as one of the top vendors delivering value in Enterprise Software for six consecutive years in CIO Insight Magazine's Vendor Value survey. It provides high-quality, affordable technology with its operating system platform, Red Hat Enterprise Linux, together with virtualization, applications, management, and service-oriented architecture (SOA) solutions, including Red Hat Enterprise Virtualization and JBoss Enterprise Middleware. Red Hat also offers support, training, and consulting services to its customers worldwide. For more information, please visit www.redhat.com.

Demozone Partner

Hacktrophy

Hacktrophy - nová cesta k internetovej bezpečnosti. Tradičná ochrana pred inteligentnými online hrozbami už nestačí. Preto pomáhame firmám využiť schopnosti etických hackerov s cieľom posilniť ich IT bezpečnosť.

 

Mindbox

MindBox je nástroj pre odborníkov v oblasti ľudských zdrojov, ktorí nie sú spokojní s existujúcimi metódami školení zamestnancov. Je to riešenie, ktoré umožňuje efektívny tréning a rozvoj zručností vo virtuálnej realite. Interaktívne virtuálne prostredie, vytvorené v spolupráci s psychológmi, umožňuje dosiahnuť lepší tréningový a vzdelávací efekt.

 

GrandPano

 

Ukážky VR pre Automotive, Real Estate a Eventové aplikácie.

Nová marketingová platfoma s univerzálnym využitím na základe vytvorenia pozitívnej emócie.

 

MAKERS

 

 

• SmartGrid - projekt inteligentného domu a smartgrid pre energetickú spoločnosť z Rakúska

• SmartLighting, SmartCity - projekt komplexného IoT riešenia pre riadenie mesta, v prvej fáze osvetlenia pre výrobcu osvetlení

• SmartHouse - projekt dodávky inteligentného riadenia vnútorného vybavenia a technológií inovatívneho samo-udržiavateľného domu

• IoT platforma - projekt dodávky IoT platformy pre spoločnosť z oblasti facility manažmentu

 

Zúčastnite sa tejto konferencie ako partner

Staňte sa partnerom

Miesto konania

Sheraton Bratislava Hotel
Pribinova 12, Bratislava, 81109, Slovensko
www.sheratonbratislava.com

Kontakty

Otázky k sponzorstvu
Petra Krizova

Petra Krizova

Account Manager

pkrizova@idc.com +420 602 608 405

Informácie k tejto akcii
Monika Novakova

Monika Novakova

Conference Manager

monovakova@idc.com +420 778 409 879