| cz en

bg
brand

praha


15. února, 2017

Pro koho je akce určená?

Podle funkce:

Ředitelé, manažeři a vedoucí IT, ředitelé strategie, vedoucí oddělení, náměstci ředitelů, manažeři IT infrastruktury, provozní manažeři, manažeři nákupu a lídři inovací. Dále také marketingoví ředitelé, finanční ředitelé a všichni další, kdo zastávají strategické pozice v podnicích a chápou technologie jako nezbytný předpoklad úspěchu.

Podle odvětví:

industry icon

FINANCE, BANKING
AND INSURANCE

industry icon

Telecom

industry icon

Manufacturing

industry icon

Government
and Public Sector

industry icon

Retail and Wholesale

industry icon

Energy and Utilities

industry icon

Business Services

industry icon

Healthcare

Hlavní témata konference Predictions 2017

Inovace, které zákazníci hledají, aby zlepšili své konkurenční postavení, odlišili se na trhu a zvýšit dynamiku celé organizace s cílem zvýšit výkonnost.

industry icon

CLOUD SERVICES

industry icon

COGNITIVE SYSTEMS

industry icon

INTERNET OF THINGS

industry icon

3D PRINTING

industry icon

SOCIAL MEDIA

industry icon

MOBILITY

industry icon

VR/AR

industry icon

ROBOTICS

Prezentace

Zde prosím zadejte heslo, které jste od nás obdrželi emailem.

Pokud heslo nemáte, kontaktujte, prosím, Lucii Paďourkovou emailem

Lucie Padourkova on +420 736 608 563 or via email, lpadourkova@idc.com

Password:

Fotogalerie

Řečníci

Partneři

Platinum Partner(s)

ORACLE

Oracle offers an integrated array of applications, databases, servers, storage, and cloud technologies to empower modern business. For most companies, flexibility is critical. Oracle provides a wide choice of software, systems, and cloud deployment models—including public, on-premises, and hybrid clouds—to ensure that technology flexes to the unique needs of a business. Oracle Cloud is a complete, integrated stack of platform, infrastructure, and application services. With advanced scalability and security, Oracle Cloud enables technical agility across the enterprise, connects people to information for clearer insights, and fosters efficiency through simplified workflows. More than 420,000 customers across 145 countries have harnessed Oracle technology to accelerate their digital transformation.

Gold partners

T-Mobile Czech Republic

Společnost působí na českém trhu od roku 1996 a je členem mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom. T-Mobile je integrovaným operátorem: nabízí firmám komplexní ICT služby, od propojení mobilních a pevných sítí, datového připojení, přes kompletní infrastrukturu LAN sítí a IP pobočkových ústředen, správu a zabezpečení sítí, až po cloudová řešení virtuálních serverů a virtuálních datových center. www.t-mobile.cz/ict

Track Partner(s)

Minerva Česká republika

Minerva ČR, výhradní distributor společnosti QAD v České a Slovenské republice, je zákaznicky orientovaná organizace, která pomáhá výrobním a distribučním společnostem zlepšit celkové řízení podniku včetně větší efektivity, kontroly a produktivity, a to především pomocí implementace ERP systému QAD. Minerva ČR nabízí svým zákazníkům veškeré služby od instalace softwaru, poradenství až po systémovou integraci a e-business řešení světové třídy. Více na www.minerva-is.eu

DATERA

DATERA – the founders of EMMA (Expert Multichannel Multilingual Analyst) - enables its customers to turn structured and unstructured data insights into new opportunities. We can also help design how to store this data and access it in the most efficient way thanks to our experience with innovative technologies.

Trask solutions

Trask solutions je konzultační a technologická společnost, která pomáhá svým klientům využívat informační technologie k rozvoji jejich podnikání a k rychlejšímu zavádění nových produktů a služeb. Je dlouholetým partnerem nejvýznamnějších firem v oblastech bankovnictví a financí, telekomunikací, utilit, průmyslu či v dalších sektorech. Mezi největší klienty společnosti patří ČSOB, Česká spořitelna, Komerční banka nebo Škoda Auto. Více informací na www.trask.cz.

LMC

Demozone Partner

Universal Robots

Jsme přesvědčeni, že kooperativní robotická technologie může být využívána ku prospěchu všech aspektů úkolově pracujících podniků – bez ohledu na jejich velikost.

Naše robotická ramena jsou vyspělé nástroje, které mohou být používány výrobním personálem na všech úrovních jako pomůcka pro zvýšení produktivity, prevenci úrazů a posílení morálky. S robotickým ramenem Universal Robots můžete automatizovat a zefektivnit opakované nebo potenciálně nebezpečné procesy tak, aby bylo možné přidělovat zaměstnancům takové práce, které jim přinesou nové výzvy.

Věříme, že nejnovější kooperativní robotická technologie má být dostupná všem podnikům. Nominální investiční náklady se rychle vracejí, protože naše robotická ramena mají průměrnou dobu návratnosti pouhých šest měsíců.

Naším cílem je učinit ze světa lepší místo – vždy o jednoho robota.

Jsme Universal Robots.

 

Staňte se partnerem konference

Staňte se partnerem

Místo konání

ANDEL'S BY VIENNA HOUSE PRAGUE
Stroupežnického 21, 150 00 Praha, Česká republika
www.viennahouse.com/en/andels-prague/the-hotel

Kontaktní osoby

Dotazy ohledně partnerství

Petra Krizova

Account Manager

pkrizova@idc.com +420 602 608 405

Informace o konferenci

Lucie Padourkova

Senior Conference Specialist

lpadourkova@idc.com +420 736 608 563